Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ТзОВ "Західно-Українська будівельна компанія" 79037 м. Львів вул. Чигиринська 42 тел. (032) 294-81-28
тел. (032) 293-35-87
моб. тел. (067) 670-55-66

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Завантажити прайс
Будова
Вікна виготовлені з соснової деревини найвищої якості, склеєної пошарово, просоченої антисептиком у вакуумній камері. Деревина покрита екологічним акриловим лаком або стійкою до вологи поліуретановою фарбою білого кольору. Також є вікна з ПВХ. Ззовні вікно обшите алюмінієвими профілями, покритими поліестером, стійким до впливу атмосферних чинників і ультрафіолетових променів. Склопакет
Склопакет стандартно складається з зовнішноього гартованого скла, і внутрішнього скла, покритого низькоемісійним шаром срібла, сполучених рамкою TGI. Склопакет заповнений інертним газом. Дуже добрий показник термоізоляції Ro склопакету = 1,0 м.кв. С/Вт дозволяє зменшити втрати тепла у зимовий період і обмежити нагрівання приміщення влітку. Вікно може бути обладнане також іншим склопакетом, зокрема: ламінованим, орнаментним або суперенергоощадним. Вентиляція
Вікна обладнані вентиляційними щілинами різного типу: автоматичною вентиляційною щілиною V40P, або вентиляційною щілиною V10P. Автоматична вентиляційна щілина V40P, завдяки можливості автоматичного регулювання, забезпечує надходження оптимальної кількості повітря до приміщення, створюючи здоровий мікроклімат на піддаші і економію теплової енергії.
Функціональність
Широка пропозиція вікон дає можливість підібрати відповідний тип вікна до кожного приміщення на піддаші, зокрема, обертальні вікна, вікна з підвищеною віссю обертання чи відхильно-обертальні. Дахові вікна FAKRO обладнані ручкою у нижній частині рами, що забезпечує зручне користування вікном.
Віна FAKRO:
 Обертальні вікна FST U2 дерев’яне вікно
FST-V U2 дерев’яне вікно з вентиляційною щілиною V10 Популярна конструкція вікон з завісами, розміщеними на центральній горизонтальній осі вікна. Ручка, яка розміщена у нижній частині рами, забезпечує зручне користування вікном, дозволяє зафіксувати його у двох позиціях мікропровітрювання. Конструкція завісів дозволяє обернути раму навколо своеї осі на 180 і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.
Вікно з підвищеною віссю обертання FYP-V U3 вікно дерев’яне з вентиляційною щілиною V40P Вікно, яке відкривається обертально. Вісь обертання розміщена вище середини висоти вікна, завдяки чому людина може підійти до краю вікна. Нижня частина рами виконує роль відхильного вікна, а верхня забезпечує додаткове остітлення.
Вікна FYP-V U3 з висотою понад 160 см єдині на ринку відповідають нормі DIN 5034-1 щодо розміщення верхнього і нижнього краю вікна для дахів з кутом нахилу 39 – 43.
Рама при повороті на кут від 0 до 45 підтримується інноваційним допоміжним механізмом (номер патентної заявки Р-380795), котрий дозволяє залишити відкриту раму в будь-якій позиції у цьому діапазоні. Ручка, яка розміщена у нижній частині рами, забезпечує зручне користування вікном, дозволяє зафіксувати його у двох позиціях мікропровітрювання.
Вікна обладнані вентиляційною щілиною V40P, яка забезпечує надходження оптимальної кількості повітря до приміщення. Вентиляційна щілина V40P забезпечує здоровий мікроклімат на піддашші, а також економію теплової енергії.
Для зручного миття віконна рама блокується на куті 160.
Відхильно-обертальні вікна FPP-V U3 дерев’яне вікно з вентиляційною щілиною V40P Дві окремі функції відкривання рами: відхильна і обертальна. Функція відхиляння дозволяє відкрити вікно в діапазоні від 0 до 35, а функція обертання робить можливим поворот рами на 180. Новаторська система фурнітури (номер патентної заявки Р-363210, Р-367595) гарантує повну стабільність рами як у функції відхилення, так і обертання. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelekt, який розміщений посередині висоти коробки і достутний після відчинення вікна. Ручка забезпечує зручне користування вікном, дозволяє зафіксувати раму у двох позиціях мікропровітрювання
Вікно FPP-V U3 обладнане вентиляційною щілиною V40P, яка забезпечує надходження оптимальної кількості повітря до приміщення. Вентиляційна щілина V40P забезпечує здоровий мікроклімат на піддашші, а також економію теплової енергії. Конструкція завісів дозволяє обернути раму навколо своєї осі на 180 і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.
© Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно - Українська будівельна компанія" 2014