Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ТзОВ "Західно-Українська будівельна компанія" 79037 м. Львів вул. Чигиринська 42 тел. (032) 294-81-28
тел. (032) 293-35-87
моб. тел. (067) 670-55-66

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Завантажити прайс
 Мансардні вікна ROTO Німецький концерн ROTO FRANK AG, заснований в Штутгарті в 1935 році, на сьогоднішній день є лідером в розробці технології фурнітури для поворотно відкидних вікон і одним з найбільших виробників мансардних вікон. На нашому ринку дерев’яні та пластикові мансардні вікна ROTO, із року в рік завойовують популярність серед будівельних компаній і приватних осіб. Особливості вікон ROTO: Застосування унікального поворотно-відкидного механізма, дозволяє максимально комфортно відкривати і закриванти мансардні вікна. Покрівля, на якій встановлюються вікна ROTO, не боїться різних впливів навколишнього середовища. Використання норвезького клеєного бруса, виготовленного з північної сосни – застосовується дво- або трьохслойний брус з пропиткою фунгицида та лакового покриття. Можливість запирання на 3-4 точки в вікнах ROTO забезпечує вищий захист при великих навантаженнях снігу або вітру, а також попереджує взлам Вікна з ПВХ мають резиновий ущільнювач між профілем та склопакетом, що дозволяє запобігти утворенню конденсату. Монтаж мансардних вікон можливий на різних покрівлях. Для якісного встановлення в комплект входять кріпильні кутники, забезпечуючі більший простір для утеплення між стропилами та коробкою. Термоізоляційний блок WD дозволяє екокномити на енергії та оплати за опалення. Він покращує на 15 % теплофізичні параметри конструкції вікна, а температура в місці з’єднання коробки з відкосом підвищилась на 5 С. Концерн ROTO виготовляє мансардні вікна з широким вибором способів відкривання: вікна з центральною вісю повороту, з піднятою вісю повороту, з двома вісями повороту. Асортимент мансардних вікон дозволяє підібрати оптимальний варіант для облаштування мансарди любої будівлі.
Поворото-відкидні вікна 847 Н/К Завдяки використанню фурнітури світового лідера – ROTO, поворотно-відкидне вікно має дві системи відкривання, управління онією ручкою. Відкидна позиція – це безпечний і комфортний доступ до відкритого вікна. Створка не потрапляє в приміщення і не виступає за межі віконних відкосів. Вісь повороту створки у ? висоти вікна гарантує ефективне провітрювання і дозволяє дивитись з вікна, у повний ріст. Безпека користувачеві гарантує автоматична фіксація створки в положені для миття вікна, а потрапляння повітря – дворівнева вентиляційна щілина.
Вікна з піднятою вісю 735 Н/К Вікно з піднятою вісю – це єдине мансардне вікно, яке завдяки запатентованою фірмою ROTO унікальною технологічною фурнітурою, оснащене вісю повороту ? вісоти вікна. Відрізняюча особливість в розміщенні вісі повороту в вікнах 73. у відношені до традиційних мансардних вікон, дозволяє отримати вільний доступ до відкритого вікна. Всі функції вікна обслуговуються тільки однією ручкою. Висока якість – за доступною ціною! Вікна з піднятою вісю коштують набагато дорожче, ніж традиційні, але пропонують набагато більший рівень комфорту та безпеки.
Вікна з центральною вісю обертання 435 Н/К Це класичне вікно з вісю повороту ? висоти вікна. Вікна серії 435 ми особливо рекомендуємо – як вікна вентиляційні або, які використовують для додатковий источник світла, встановлений на великій висоті. Рекомендується використовувати такі вікна у конькових комбінаціях, в комбінаціях декількох вікон, наприклад, як доповнення до вкон з піднятою вісю – у верхньому ряду вікон. Традиційні вікна з ПВХ ідеально підходять для приміщень з відвищеною вологістю: кухні, ванні кімнати. В стандартній зборці вікна оснащені склопакетом Alpine Start з гартованим зовнішнім склом, коефіціент опору теплопередачі, якого Rc=0,91 м2 С/Вт.
© Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно - Українська будівельна компанія" 2014