Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ТзОВ "Західно-Українська будівельна компанія" 79037 м. Львів вул. Чигиринська 42 тел. (032) 294-81-28
тел. (032) 293-35-87
моб. тел. (067) 670-55-66

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Завантажити прайс
Водостічна система - це важливий елемент даху, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи. Сталева водостічна система Struga - це найкращий вибір, який враховує всі ознаки практичної системи ВОДОВІДВЕДЕННЯ.
Витривалість - водостічна система Struga виготовляється зі шведської сталі Prelag RWS. Три категорії сталі товщиною 0,6 - 1,25 мм гарантують негнучкість, пластичність та міцність елементів. Листова сталь оцинкована з обох сторін рівною кількістю цинку, навіть 300 г/ м2.
Міцні гаки - система Struga поставляє класичні гаки до крокви та сучасні гаки до торцевої дошки, зміцнені завдяки відповідному профілю та негнучкій жерсті.
Безпека - сталь, з якої виготовляється система Struga, стає часом вирішальним елементом безпеки при переміщенні на крівлі.
Функціональність - аксесуари системи, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи водостічної системи, зміцнення ринви SWR, роблять з системи Struga продукт досконалої якості.
МОЖЛИВІСТЬ монтажу в холодні дні - елементи системи Struga не деформуються під час згинання і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.
Лак нової генерації - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35µm з двостороннім покриттям,що досконало захищає елементи системи Struga від вигорання та зміни кольору впродовж довгих років.
Мінімальне температурне розширення - сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.
Система зміцнення ринв - унікальна пропозиція на ринку, яка дозволяє набагато збільшити міцність конструкції водостічної системи за допомогою підсилювачів і твердих кріплень ринв. Конструкційне рішення SWR продовжує термін праці водостічної системи Struga.
Гарантія - виробник системи Struga дає письмову гарантію на ЗО років. Система Struga виробляється тільки із шведської сталі Prelag RWS виробництва SSAB. Шведський концерн - це світовий лідер у виробництві високо витривалої сталі. Безперечною перевагою листової сталі Prelag RWS є товстий шар цинку, навіть 300 г/м2 з двох сторін, який є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини залежно від елементу становить 0,6 - 1,25 мм.
Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelag RWS товщиною 35 µm з кожного боку. Покриття Prelag RWS відзначається багатьма перевагами:
Виняткова товщина лаку листової сталі Prelag RWS та використані при її виробництві полімерні зерна, роблять сталь більш стійкою до корозії та подряпин.
Нова технологія лаку - підвищує стійкість листової сталі, навіть у високих температурах ряду 100°С, які щодня діють на всі елементи даху.
Негнучкість та еластичність - це риса, яка відрізняє листову сталь Prelag RWS. Вид сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних та естетичних властивостей.
Система Struga виробляється ВІДПОВІДНО ДО європейських будівельних норм PN-EN 1462 та 612.
© Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно - Українська будівельна компанія" 2014