Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ТзОВ "Західно-Українська будівельна компанія" 79037 м. Львів вул. Чигиринська 42 тел. (032) 294-81-28
тел. (032) 293-35-87
моб. тел. (067) 670-55-66

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Компанія ROCKWOOL має шестидесятирічний опит у виробництві виробів з мінеральної вати та займаеться в цій області лідируючу позицію в світі. Мінеральна вата ROCKWOOL - натуральний, неогранічний продукт, який отримують в результаті плавки мінеральних порід. В якості сировини використовують виключно гірські породи для отримання вати високої якості. Перевагою ізоляції з мінеральної вати ROCKWOOL є можлиість суміщення тепла і звукоізоляції з протипожежним захистом. Вироби з мінеральної вати ROCKWOOL негорючі. Ефективно утеплюють і збільшують пожежну безпеку. Завдяки оригінальним технологічним рішенням минеральна вата ROCKWOOL має таку структуру, яка дозволяє отримати кращі техніко-експлуатаційні параметри при одночасному зменшенні ваги виробляємих виробів. Негорюче утеплення та акустична ізоляція: - вентильованих покриттів, стрихів,
- дерев'яних балочних перекрить,
- підвісних стель,
- легких каркасних стін,
- підлог на лагах. Основні параметри
теплопроводность λрасч 0,039 [Вт/м °С]
0,31 кН/м3 Паропроникність, μ, не менше:
Завантажити прайс
класифікація негоріння НГ- виріб неголить
Універсальний теплоізоляційний матеріал на основі скловолокна, зроблений із застосуванням ECOSE® Technology, поставляється у вигляді матів, запакованих у формі рулонів з додатковою компресією для зручності транспортування і зберігання. Застосування Рекомендовано для використання в горизонтальних конструкціях без безпосереднього навантаження на матеріал, а саме для: - підлог мансардних приміщень - міжповерхових і горищних перекриттів - підлог на лагах (над підвалами та по грунту) Можливе застосування матеріалу в скатних дахах, а також у вертикальних конструкціях - зовнішні стіни, перегородки, призначені для ізоляції приміщень з різними температурними режимами. Матеріал монтується між несучими лагами в розпір, без стиків у місцях з'єднання матів і лагів.
Основні параметри
теплопроводность λрасч 0,040 [Вт/м °С]
Паропроникність, μ, не менше: 0.550 мг/мчПа
класифікація негоріння НГ- виріб неголить
«РОКЛАЙТ» – це легкі гідрофобізовані, негорючі теплозвукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва. Плити «РОКЛАЙТ» ефективно сприяють не лише вирішенню задач щодо забезпечення тепло- і звукоізоляції, а й у цілому мають високі експлуатаційні характеристики. Гідрофобізовані плити «РОКЛАЙТ» мають низьку водо- й паропроникність, високу міцністю на стиснення. Все це забезпечує надійність і довговічність теплозвукоізоляційних плит «РОКЛАЙТ». Крім того, матеріал вигідно відрізняється простотою обробки і монтажу. Плити «РОКЛАЙТ» – це беззаперечна знахідка у сфері індивідуального будівництва. Розміри:
Довжина – 1000, 1200 мм
Ширина – 500, 600 мм
Товщина – 50 мм Плити «РОКЛАЙТ» рекомендовані для застосування в якості ізоляції в горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, тришарові стіни, стіни з обробкою сайдингом (шарувата кладка), підлоги та перекриття, перегородки.
© Товариство з обмеженою відповідальністю "Західно - Українська будівельна компанія" 2014